0:1
Хърватия

Хърватия

42' - Лука Модрич

• 96' Край! Хърватия печели напълно заслужено с 1:0!

• 94' Желанието на турците надвишава уменията им. Балта пробва да овладее на гърди и да стреля, но си остава само с опита... Защитата на Хърватия изчиства и по всичко личи, че мачът е решен.

• 93' Последна смяна в мача. Талантът Пяца влиза на мястото на "хрътката" Манджукич.

• 90' Добавеното време е 4 минути. Ще успее ли Турция да стигне до сензационен и незаслужен изравнителен гол?

• 89' Втора смяна за Хърватия - Ракитич напуска, а Шилденфилд ще се поразтъпче малко...

• 86' Първа смяна и за хърватите - Крамарич заменя Перишич.

• 83' Нов ПРОПУСК за хърватите! Иван Перишич излезе сам срещу вратаря, но от малък ъгъл би право в тялото му!

• 81' ОПАСНО! Точен удар на турците от пряк свободен удар, но Субашич действа спокойно!

• 73' НОВА ГРЕДА ЗА ХЪРВАТИЯ! Манджукич центрира отдясно и Иван Перишич стреля с глава, но топката отново се отби от напречната греда и не пожела да влезе във вратата на домакините

• 69' Последна смяна в състава на Турция. Играта напусна Ченк Тосун, а до края на мача ще играе младата надежда на домакините Емре Мор

• 67' Много активният в този двубой Перишич отново проби отляво и центрира опасно, но Брожович се размина с топката и не успя да удвои аванса на своите

• 65' Звездата на домакините Арда Туран е заменен от Бурак Йълмъз

• 61' Брожович получи топката в наказателното поле на Турция, спря кълбото с гърди и стреля опасно към вратата, но топката профуча на сантиметри от горната греда

• 54' УНИКАЛЕН ПРОПУСК на хърватите! Перишич центрира отдясно, вратарят на Турция изби, но топката се озова в Дарио Сърна, който отблизо не успя да уцели опразнената врата

• 52' ГРЕДА за Хърватия! Дарио Сърна стреля от пряк свободен удар, но топката се отби от напречната греда и излезе в аут

• 49' В жълто е декориран и Хакан Балта от състава на Турция

• 46' Първа смяна в състава на домакините. Огужан Йозякуп напуска терена, а негово място се появява Волкан Шен

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 42' ГОООООООООЛ! Лука Модрич открива резултата на стадион "Парк де Пренс"!

• 39' Разбъркване в наказателното поле на Турция. Топката се озова в Манджукич, който стреля по земя, но ударът бе твърде лек и Бабаджан улови коженото кълбо

• 31' Ченк Тосун получава жълт картон

• 29' НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК на Турция! Топал стреля опасно с глава, но Субашич показа, че е на мястото си и закова топката на голлинията

• 28' Многоходова комбинация на "шахматистите" доведе до центриране в наказателното поле. Домакините изчистиха топката, а тя попадна в Бадел, който стреля от воле, но право във вратаря на Турция