Полша

Полша

51' - Аркадиуш Милик

1:0
С. Ирландия

С. Ирландия

• 90' Край на мача! Полша спечели 1:0 с гола на Милик и постигна първа победа на европейски финали

• 88' Смяна в състава на Полша - излиза Бартош Капустка, влиза Славомир Пешко

• 80' Смяна в състава на Полша - излзиа Якуб Блашчиковски, влиза Камил Гросицки

• 78' Смяна в състава на Полша - излиза Кжищоф Мачински, влиза Томаш Водловиец

• 76' Смяна в състава на Северна Ирландия - излиза Крис Беърд, влиза Джейми Уорд

• 72' резервата Уошингтън се измъка от защитата на Полша, но вратарят Шчесни излезе навреме и улови извеждащия пас

• 66' Смяна в състава на Северна Ирландия - излиза Шейн Фъргюсън, влиза Конър Уошингтън

• 65' Жълт картон за Капустка от Полша

• 51' ГОООООООООЛ!! Милик открива резултата в полза на Полша. Нападателят на Аякс получи отлична топка от Блашчиковски и с прецизен удар от границата на наказателното поле простреля МакГовърн

• 46' Смяна в състава на Северна Ирландия - излиза Пади Макнеър, на негово място влиза Стюърт Далас

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме без нито секунда добавено време. Полша имаше сериозно предимство, но не успя да си вкара головите положения. Северна Ирландия се прибира в съблекалнята без отправен точен удар