0:2
Италия

Италия

92' - Грациано Пеле

32' - Емануеле Джакерини

• 93' Край на мача! Италия подчини Белгия!

• 92' ГООООООООООООООООООООООООООЛ! Пелееееееееееее! Грациано Пеле! Нападателят вкарва от въздуха след центриране отдясно на Кандрева и носи успеха на адзурите!

• 91' Жълт картон за Ян Вертонген, който коментира решението на рефера.

• 90' Три минути добавено време на мача.

• 90' Поредица от карамболи в наказателното поле на Италия, но топката все пак е в прегръдката на Джиджи Буфон! Легендата е бесен на своята отбрана!

• 85' Лек смут в наказателното поле на Белгия, но нищо сериозно. Азар и компания отново се втурват напред, но дали ще им стигне времето?..

• 84' СПАСЯВАНЕ на Куртоа след пробива и тупалката на Чиро Иммобиле!

• 84' Жълт картон за Тиаго Мота.

• 82' ДИВОК! О, какъв пропуск на Ориги! Нападателят на Белгия беше оставен напълно непокрит и стреля с глава, но над вратата!

• 82' Мертенс се оказа специалист по ъгловите удари, защото печели още един след нов рикошет.

• 81' Корнер за Белгия след удара на Мертенс, след който се получи рикошет.

• 78' Де Роси е заменен от Тиаго Мота.

• 78' И Бонучи получава жълт картон.

• 77' Натиск на Белгия в последните минути, но без резултат.

• 75' Иммобиле заменя Едер в състава на Италия.

• 75' Караско влиза на мястото на Симон.

• 73' Втора смяна в Белгия. Ориги влиза, излиза Лукаку.

• 65' Жълт картон за Киелини.

• 62' Смяна и в Белгия. Наинголан отсъпва мястото си на Мертенс.

• 58' Първа смяна в мача. Дармиан е заменен от Де Шильо.

• 56' Удар на Азар, право в ръцете на Буфон.

• 54' КАКВА НАМЕСА НА КУРТОА! Пеле засича и вратарят със сетни сили избива с една ръка!

• 53' НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК! Де Бройне извежда Лукаку очи в очи с Буфон, който излиза да скъси ъгъла, нападателят се опитва да го прехвърли с вътрешен фалц, но милиметри го разделят от гола!

• 52' Кандрева е изведен отдясно, навлиза в наказателното поле, но топката е избита от краката му в последния момент.

• 46' Начало на второто полувреме.

• 45' Край на първото полувреме.

• 41' ШАНС ЗА БЕЛГИЯ! Де Бройне получава в наказателното поле и стреля, но в решаващия момент ударът му е блокиран.

• 39' Изстрел на Витсел, в страни от вратата.

• 37' НОВ ШАНС ЗА ИТАЛИЯ! Фелаини чисти нескопосано, топката стига до Пеле, който засича с глава от вратарското поле, но в аут.

• 35' СТРАХОТЕН шут на Кандрева, но Куртоа внимава и избива в корнер, след който белгийците чистят.

• 32' ГОООООООООООООООЛ! Джакерини открива резултата! Той получава страхотен пас от Бонучи, овладява с левия крак и десния разстрелва Куртоа за 1:0!

• 29' Удар на Пеле в далечния ъгъл, кълбото профучава покрай гредата.

• 22' Мощен удар на Наинголан от дистанция, топката профучава на сантиметри от целта!

• 19' Спокойни мунити на мача на "Стад де Люмиер".

• 10' КАКВО СПАСЯВАНЕ НА БУФОН! Лукаку сваля с глава към Наинголан, който стреля от пеналта, но най-добрия вратар на планетата се разтяга и спасява.

• 4' Първи удар в мача. Отправя го Едер, но се получава рикошет и Куртоа улови без проблеми.

• 1' Начало на мача между Белгия и Италия. Да си пожелаем хубав футбол с много голове.

• 0' Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Заедно ще проследим развоя на един от най-интересните мачове на Евро 2016 между Белгия и Италия. Двата отбора се изправят един срещу друг на стадион "Стад де Люмиер", като очаквано атаката на "червените дяволи" повеждат Еден Азар, Кевин де Броюне и Ромелу Лукаки. Антонио Конте пък се е спрял на Едер и Грациано Пеле в предни позиции.