• 23' Ветеранът в състава на "маджарите" Золтан Гера стреля от около 25-30 метра, но и този шут не представляваше проблем за вратаря на символичните домакини

• 19' Балаш Джуджак центрира опасно в наказателното поле на Австрия, но там Немет се засуети и не успя да отправи удар към вратата

• 11' Унгарците отговарят с бърза контаатака, при която Адам Шалай се озова на стрелкова позиция, но ударът му е твърде неточен

• 10' Отново опасна атака на австрийците! Арнаутович намери по прекрасен начин Алаба, който стреля мигновено, но в обсега на вратаря, който улови без проблем

• 1' ГРЕДА ЗА АВСТРИЯ! Изключително интересно начало на двубоя! Давид Алаба опита далечен изстрел, само 30 секунди след началния съдийски сигнал и разтресе напречната греда