31' - Нани

1:1
Исландия

Исландия

50' - Биркир Бярнасон

• 90' Край на мача. Португалия - Исландия 1:1

• 90' Три минути добавено време

• 90' Първа смяна в състава на Исландия. На мястото на Гудмундсон в игра Бярнасон

• 86' Руи Патрисио спасява топовен шут на исландците. Какъв шанс за Исландия

• 85' УНИКАЛЕН ПРОПУСК НА РОНАЛДО. Кристиано получава топката пред малкото наказателно поле, но с глава не успява да опъне мрежата

• 84' Трета смяна в състава на Португалия. На мястото на Андре Гомеш в игра Едер

• 77' Кристиано Роналдо е абсолютен анонимник през това второ полувреме и тотално разочарова

• 76' Втора смяна в състава на Португалия. На мястото на Жоао Марио в игра Рикардо Куарешма

• 71' Смяна в състава на Португалия. На мястото на Жоао Моутиньо в игра детето-чудо Ренато Санчес

• 68' Двата отбора едва не се хванаха за гушите, след като Пепе за пореден път демонстрира гаменския си нрав. За щастие всичко се разминава с устна забележка от страна на съдията

• 63' Шанс за Луиш Нани, но крилото не се възползва от подарък на исландската защита

• 60' Тотален натиск на португалците, които са обезумели след изравняването

• 55' Жълт картон за Биркир Бярнасон

• 50' ГОООООООООООООЛ! Португалия - Исландия 1:1, голмайстор Биркир Бярнасон, който от воле разстрелва Руи Патрисио

• 47' Страхотен и много силен удар на Роналдо, но топката профучава до лявата греда на исландците

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 37' Шанс за Исландия, но Гунарсон не успява да нанесе голов удар, след като получава топката на точката на дузпата

• 31' ГООООООООООООООООЛ! Португалия - Исландия 1:0, голмайстор Луиш Нани. Страхотна атака на "мореплавателите" от дясно, при която топката достигна до Нани и той от близо опъва мрежата на Исландия

• 26' НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК НА РОНАЛДО. Кристиано се откъсва зад защитата на Исландия след пас на Пепе, но не преценява добре топката и прави фрапантен пропуск

• 23' Удар с глава на Роналдо, но топката минава над вратата на Исландия.

• 21' УНИКАЛЕН ПРОПУСК ЗА ПОРТУГАЛИЯ. Роналдо намира по отличен начин Нани, който от вратарското поле с глава не успява да вкара.

• 15' Португалците се опитват да наложат преса и да притиснат исландците пред наказателното им поле, но до този момент мореплавателите не са стигнали до чисто голово положение

• 11' Спокойни минути, като действията се развиват основно в средата на терена, без каквито и да било голови възможности за двата състава

• 3' КАКЪВ ШАНС ЗА ИСЛАНДИЯ. Гилфи Сигурдсон се озовава на страхотна позиция в наказателното поле на Португалия, но на два пъти не успява да преодолее Руи Ратрисио. Късмет за португалците

• 2' Португалия започва вихрено мача. Роналдо извежда хитро Нани сам срещу Халдорсон, но вратарят на Исландия предвидливо излиза и лови топката

• 1' Начало на мача Португалия - Исландия. Среща от група от група "F" на Евро 2016. Стадион „Стад Жофроа Гишар” в Сент Етиен. Да си пожелаем качествен футбол и много голове