Русия

Русия

79' - Денис Глушаков

1:2
Словакия

Словакия

45' - Марек Хамшик

33' - Владимир Вайс

• 90' Край на мача. Русия - Словакия 1:2

• 89' Три минути добавено време

• 86' КЪСМЕТ ЗА СЛОВАКИЯ. Глушаков можеше да вкара и втори гол, но стреля до дясната греда на Словакия

• 83' Уникален мач до този момент. Русия се хвърля в мощни атаки и търси на всяка цена изравняването

• 79' ГОООООООООООООООЛ! Русия - Словакия 1:2, голмайстор Денис Глушаков, който вкарва след великолепна контра и удар с глава

• 72' Втора смяна в състава на Словакия. На мястото на Вайс в игра Швенто

• 70' Поредна възможност за руснаците. Смолов се озовава в наказателното поле на Словакия, но се замотава и изпуска страхотен шанс за гол

• 67' Смяна в състава на Словакия. Адам Немец влиза на мястото на Ондрей Дуда.

• 65' Тотален натиск на Русия, но руснаците така и не могат да стигнат до попадение

• 61' Свиреп удар на Кокорин, но топката профучава до гредата на словаците

• 57' Шанс за Русия. Шатов се освобождава от защитата на Словакия и стреля от дъгата на наказателното поле, но в аут

• 54' СТРАХОТНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СЛОВАКИЯ. Роберт Мак бе изведен на чиста позиция отляво, последва остър шут по диагонала, но Акинфеев този път спасява

• 47' Жълт картон за Ян Дурица от състава на Словакия

• 46' Втора смяна в състава на Русия. В игра влиза Денис Глушаков на мястото на Роман Нойщедтер.

• 46' Смяна в състава на Русия. Мамаев влиза на мястото на Головин.

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 45' ГОООООООООООООООЛ! Русия - Словакия 0:2, уникален гол на Марек Хамшик, който с феноменален удар праща топката в лявата греда и от там в мрежата на руснаците

• 41' ШАНС ЗА СЛОВАКИЯ. Марек Хамшик разминава защитата на Русия и стреля от воле, но топката минава в страни от вратата

• 37' Руснаците се хвърлиха в атаки и да изравняват, но до този момент така и ме могат да пробият бетона на словаците

• 33' ГООООООООООООООЛ! Русия - Словакия 0:1, голмайстор Владимир Вайс. Хамшик пуска страхотен пас към Вайс, който след финт и отсечен удар оплита топката в мрежата на руснаците

• 28' УНИКАЛЕН ШАНС ЗА РУСИЯ. Дзюба пуска уникален пас към Шатов, който напредва през центъра и стреля остро от дъгата на пеналта, но топката профучава до гредата на словаците

• 23' ГРЕДА ЗА РУСИЯ. Най-чистото положение до този момент, след като Артьом Дзюба се извисява и стреля с глава, но топката се чуква в лявата греда на словаците