Франция

Франция

90' - Димитри Пайе

90' - Антоан Гризман

2:0
Албания

Албания

• 90' Край на мача.

• 90' ГООООООЛ! Пайе заслужено вкарва след страхотен удар от наказателното поле в далечния ъгъл.

• 90' ГООООООООООООООООЛ! Реми центрира отдясно, Гризман засича в далечния ъгъл и хвърля в екстаз "Стад Велодром".

• 88' И Канте е официално предупреден.

• 84' Васели сменя Айети.

• 84' Удар на Канте от дистанция, получава се рикошет и топката излиза в корнер.

• 81' Жълт картон и за Абраши.

• 79' Какъв удар на Матюиди от воле, но над вратата. При атаката имаше ново чудесно отиграване на Пайе.

• 77' Последна смяна във Франция, Жиняк влиза, излиза Жиру.

• 74' Таулант Джака сменя Кукели.

• 71' Лила е заменен от Роши в състава на Албания.

• 69' НОВА ГРЕДА! Жиру стреля с глава от точката за дузпата, но в десния страничен стълб.

• 69' Гризман влиза на мястото на Коман.

• 68' ШАНС ЗА ФРАНЦИЯ! Перфектно центриране на Коман, Жури засича и отново неточно.

• 63' Пайе центрира от корнер, Кошчелни засича с глава, но над вратата.

• 62' Владеенето на топката е 61% за Франция, а ударите към двете врати са 6 към 4, но нито един от тях не е точен.

• 58' Франция вдигна оборотите от началото на второто полувреме и сериозно натисна съперника си.

• 55' Първи жълт картон. Получава го Кукели, който ще е наказан за мача с Румъния.

• 54' И ОТНОВО ПАЙЕ! Той пуска чудесен пас с едно докосване и външен фалц, връхлитащият Погба засича мощно от вратарското поле, но сантиметри го разделят от гола.

• 52' ГРЕДА ЗА АЛБАНИЯ! Мемушай се включва от дълбочина, справя се със Саня и засича с глава, но в левия страничен стълб.

• 47' Чудесно центриране на Пайе, Рами се разминава с кълбото.

• 46' ШАНС ЗА ФРАНЦИЯ! Матюиди центрира, Коман се измъква от двама защитници и засича с глава, но в аут.

• 46' Смяна на почивкара. Погба влиза на мястото на Марсиал.

• 46' Начало на второто полувреме.

• 45' Край на първото полувреме. Още няма точен удар към двете врати.

• 45' Меле в наказателното поле на Франция след корнер, което завършва със засада.

• 44' ОПАСНО! Мемушай стреля от фаул и сантиметри не му достигат за гол.

• 38' ШАНС ЗА АЛБАНИЯ! Центриране от корнер, Леняни засича от движение, но се получава рикошет и следва нов ъглов удар, след който домакините чистят.

• 36' Нов фаул за Франция. Пайе отново слага топката на главата на Жиру, но той отново я праща над вратата.

• 35' Още няма точни удари към двете врати.

• 34' Фаул за Франция. Пайе центрира, но вратарят улови. Има и отсъдена засада.

• 29' Скучни минути на "Стад Велодром".

• 24' Хисай центрира опасно отдясно, получава се рикошет в крака на Марсиал, но в решаващия момент Лорис изпреварва Садико и улови топката.

• 21' Пайе пуска чудесен извеждащ пас към Марсиал, но той се забавя и не успява да нанесе удар от чиста позиция.

• 17' И отново Пайе е в центъра на събитията. Халфът на Уест Хям пуска великолепен пас в наказателното поле, но Айети чисти в корнер, след който албанците се справят.

• 15' Марсиал навлиза в наказателното поле и стреля, но Айети застава на пътя на топката.

• 14' Мощен изстрел на Леняни, много неточен.

• 4' ПЪРВА ОПАСНОСТ! Пайе центрира, Жиру надскача всички и засича с глава, но над вратата.

• 3' Коман печели фаул за Франция отдясно на наказателното поле. Добра възможност за "петлите".

• 1' Начало на мача Франция - Албания! Да си пожелаем качествен футбол с много голове.

• 0' Преди началото на мача имаше едноминутно мълчание в памет на убития френски полицай преди два дни.

• 0' Здравейте, читатели на Gol.bg. Заедно ще проследим мача от група на А на Евро 2016 между Франция и Албания. "Петлите" ще гонят задължителна победа на "Стад Велодром", което ще им гарантира участие на 1/8-финалите на шампионата на Стария континент. Възпитаниците на Джани Де Биази пък ще гонят първа историческа точка на турнира.