• 86' Смяна в Чехия - Плашил излиза, Нецид влиза

• 85' Лимберски спаси вратата си, след като блокира една топка пред погледа на Брозович, който се канеше да отправи удар от близка дистанция

• 80' ШАНС ЗА ХЪРВАТИЯ! Ударът на Брожович бе избит в корнер и така чехите отново оцеляват

• 80' Перишич за малко да вкара, но ударът му с глава бе неточен

• 76' ГОООЛ! Чехите са обратно в играта. Шкода, който влезе като резерва, успя да реализира. Той засече топката с глава и излъга Шубашич, като прати топката в сглобката

• 73' Жълт картон за Брожович

• 72' Ракитич стреля от фаул на добра позиция, но ударът му бе доста неточен

• 66' Смяна в Чехия - Шкода влиза на мястото на Лафата

• 65' Смяна в Чехия - Скалак напуска, Шурал влиза

• 63' КАКЪВ ПРОПУСК! Манджукич бе намерен сам на точката на дузпата, но прати топката високо над вратата

• 60' Принудителна смяна - Ковачич заменя Модрич, който сякаш получи разтежение

• 59' ГОООЛЛ! След груба грешка при изнасяне на чешката отбрана Ракитич се озова сам срещу Чех и по много елегантен начин успя да го матира - с красив прехвърлящ удар

• 53' Ножичен удар на Крейчи, но Субашич успява да спаси

• 53' Кадерабек отправи удар към хърватската страна, но топката рикошира в тялото на Перишич и в крайна сметка Чехия спечели само тъч

• 49' Чехите опитват натиск над хърватския отбор, но головите положения все още липсват

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 40' КЪСМЕТ ЗА ЧЕХИЯ! Вида отклони с коляното една центрирана топка, която премина много близо покрай чешката врата

• 37' ГООООЛ! ПЕРИШИЧ ОТКРИВА РЕЗУЛТАТА! След бърза контраатака хърватите се възползваха по най-добрия начин! Бадел открадна топката от Плашил и я подаде към своя съотборник, който направи хубав рейд и след това навлезе в наказателното поле, а след това прати топката право в долния ляв ъгъл на вратата, пазена от Чех

• 37' СТРАХОТЕН РАКИТИЧ! Халфът направи страхотен пробив и навлезе в наказателното поле, а след това отправи хубав удар, но Чех успя да спаси топката

• 28' Много силни минути за хърватите, но не се стига до нищо кой знае колко опасно пред чешката врата

• 22' СТРАХОТЕН ШАНС! Перишич се размина с топката в малкото наказателно поле и така Хърватия пропусна отлична възможност да поведе в резултата

• 21' КЪСМЕТ ЗА ЧЕХ! Стражът не прецени своето излизане, но ударът на Манджукич с глава се озова в лицето на вратаря и в крайна сметка гол нямаше

• 20' Сърна центрира остро в наказателното поле, но Сивок изчисти топката

• 14' През последните минути няма интересни положения пред двете врати

• 13' Жълт картон за Бадел заради нарушение

• 8' Удар на Бадел по посока чешката врата, но топката минава встрани нея

• 5' ШАНС ЗА ЧЕХИЯ! Субашич обаче поправи грешката на свой съотборник, който реши да остави топката за чешки футболист

• 2' НАПРЕЖЕНИЕ ПРЕД ВРАТАТА НА ЧЕХИЯ! Чех реши да не рискува и изби топката в корнер след меле в наказателното поле

• 1' Начало на мача между двата тима

• 0' Здравейте уважаеми читатели на Gol.bg, ще можем да проследим заедно изключително интересния мач между Хърватия и Чехия, който е съдбовен за чехите, тъй като загуба днес може да ги изхвърли от турнира. В първата си среща от надпреварата хърватите стигнаха до успех с 1:0 над Турция, докато чехите загубиха със същия резултат срещу Испания след гол в края. Двата тима до момента не са се срещали в големи форуми