• 64' Смяна в състава на Испания - излиза Давид Силва, влиза Бруно Сориано

• 62' Смяна в състава на Турция - излиза Огужан Йозакуп, влиза Олчай Шахан

• 60' Давид Силва стреля отблизо, топката е избита в корнер. След неговото изпълнение последва нов изстрел на Силва, който този път е неточен

• 52' Пропуск за Турция! Йълмъз финтира Пике в наказателното поле и шутира по диагонала, но над вратата

• 48' ГООООООЛЛ! Испания прави 3:0, макар и незаслужено. Иниеста изведе Алаба отляво, който пусна към Мората на празна и нападателят вкара втория си гол в мача. На повторенията обаче се видя, че при паса към Алба имаше засада

• 46' Смяна в състава на Турция - излиза Хакан Чалханоглу, влиза Нури Шахин

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме. Испания има тотално превъзходство над Турция и заслужено води с два гола аванс

• 41' Жълт картон за Озан Туфан

• 37' ГОООООООЛЛЛ!!! 2:0 Испания! Фабрегас направи извеждащ пас зад турскаат защита, Топал не успя да избие топката и тя попадна в Нолито, който веднага простреля Бабаджан

• 34' ГОООООООООЛЛЛ!!!! Испания повежда в резултата! Нолито качи топката с чудесно центриране на главата на Мората, който я заби безпощадно с глава в мрежата

• 32' Поредна опасна атака на Испния! Хуанфран нахлу отдясно и центрира по земята, но Нолито засече топката нескопосано в аут

• 29' Късмет за турците! Нолито пое топката на дъгата и шутира мощно, но топката мина до лявата греда на плонжиралия Бабаджан

• 27' Отново Чалханоглу пробва мерника си, този път от фаул, но пак над гредата

• 24' Силен далечен удар на Чалханоглу, но топката профучава високо над испанската врата

• 15' Тежки минути за Турция, поредна многоходова атака на испанците завърши с удар на Иниеста, който обаче е блокиран от защитник

• 11' Нова опасност пред вратата на Турция! Алба центрира остро отляво, но топката е избита покрай гредата в корнер. След неговото изпълнение Пике забива топката с глава, но над вратата