Ирландия

• 90' Край на мача! Белгия се реваншира за лошия старт на Евро 2016 с категорична победа 3:0 над Ирладния и направи важна крачка за класиране на осминафиналите

• 82' Смяна в състава на Белгия - излиза Ромелу Лукаку, влиза Кристиян Бентеке

• 78' Смяна в състава на Ирландия - излиза Шейн Лонг, влиза Роби Кийн

• 70' ГООООООООООООООЛЛ!! Белгия убива окончателно интригата в мача. Азар изиргна с бърза контра по фланга и подаде на Лукаку сам срещу вратаря, който хладнокръвно отбеляза за 3:0

• 64' Смяна в състава на Белгия - излиза Яник Караско, влиза Дрес Мертенс

• 62' Смяна в състава на Ейре - излиза Джеймс МакКарти, влиза Джеймс МакКлийн

• 61' ГОООООООЛЛЛ! Белгия нанася втория си удар в мача! Мюние центрира отдясно и изскочилият от дълбочина Витсел заби топката с глава в мрежата на Рандолф

• 57' Смяна в състава на Белгия - излиза Муса Дембеле, влиза Раджа Нианголан

• 56' Удар от далеч на Витсел, но право в ръцете на Рандолф

• 50' Жълт картон за Томас Вермаелен

• 48' ГООООООООЛЛ!! Белгия повежда в резултата! Де Бройне намери Лукаку на границата на казателното поле, който с прецизен удар намери долния десен ъгъл на вратаря Рандолф