• 22' РОНАЛДО ПРОПУСКА! Рафа Герейро видя своя съотборник около точката на дузпата и след това нападателят отклони към вратата, но топката излезе в аут

• 20' Темпото отново се поуспокои

• 13' ПРОПУСК НА НАНИ! Той излезе на перфектна позиция сам срещу вратаря, но стражът на Австрия спаси крак ниския удар на крилото

• 12' Топката се разиграва около централния кръг през последните минути

• 5' СТРАХОТЕН ШАНС ЗА АВСТРИЯ! Супер центриране кацна право на главата на Харник, който от непосредствена близост не успя да нацели вратата и направи фрапантен пропуск

• 3' Остро центриране от корнер, който бе в полза на португалците, но стражът на Австрия трябваше да се намесва и да чисти в нов ъглов удар

• 1' Начало на мача

• 0' Здравейте уважаеми читатели на Gol.bg, ще можем да проследим заедно изключително интересния сблъсък между Австрия и Португалия, който се явява и като ключов мач за това кой от двата отбора ще продължи напред на Евро 2016. Иберийците са фаворити, но и Австрия не е за подценяване. Факт е, че и двата тима стартираха лошо форума