• 75' КАКЪВ УДАР НА ПАЙЕ! Изумителен удар на футболиста, но той разтресе напречната греда и топката тупна около голллинията

• 74' Смяна в тима на Швейцария - Емболо е заменен от Сеферович

• 71' През последните минути на терена не се случи нищо интересно

• 61' Смяна във Франция - Пайе заменя Коман

• 57' КАКВО СПАСЯВАНЕ! Гризман бе намерен по страхотен начин от Погба, а след това направи хубаво двойно подаване с Жиняк и в крайна сметка отправи прекрасен удар. Зомер обаче спаси с една ръка

• 54' СМЯХ НА СТАДИОНА! Двата отбора спукаха топката! В буквалния смисъл! През първото полувреме имаше и три скъсани фланелки

• 52' Удар от 30-ина метра на Жиняк, но Зомер внимаваше и улови топката

• 50' Публиката се оживява, тъй като Пайе започва да загрява край страничната линия

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 38' Темпото на игра леко поспадна и през последните минути нямаше положения пред двете врати

• 30' Интересен и динамичен мач с много атаки, определено се получава доста добър сблъсък

• 26' Жълт картон за Рами

• 20' УДАР НА МЕХМЕДИ С ДЕСНИЯ КРАК! Топката обаче минава покрай вратата

• 18' ГРЕДА! Пол Погба отправи страхотна тупалка и разтресе горната греда

• 15' Какъв хубав удар на Погба! Зомер обаче успява да избие топката след отправения удар от малък ъгъл

• 13' ПРОПУСК! Погба отправи хубав удар около границата на наказателното поле, но топката бе спасена от Зомер, който изби над напречната греда

• 9' ПРОПУСК! Джору бе паднал на земята и топката му дойде малко неудобна, но като цяло бе много близо от гола, тъй като бе на близка позиция. Не успя обаче да засече кълбото на далечната греда

• 6' Темпото на игра в началните минути е добро. Тепърва ще видим какво ще стане в срещата и дали Франция отново ще бие с голове в последните минути

• 3' Центриране на Гризман от корнер, но Шер успява да изчисти топката

• 1' Начало на мача между двата тима

• 0' Здравейте уважаеми читатели на Gol,bg, ще можем да проследим заедно срещата между Франция и Швейцария, която е последна и за двата тима от груповата фаза на Евро 2016. Мачът е директен за първото място и при успех или равенство днес "петлите" ще финишират на него, но при победа на Швейцария ще стане точно обратното и "кръстоносците" ще завършат като лидери. Селекционерът на Франция Дидие Дешан направи много промени в състава си и заби Пайе, Жиру и Канте на пейката за днешния мач, докато в лагера на Швейцария за пръв път като титуляр ще излезе младокът Емболо и той ще води атаката на мястото на неубедителния Сеферович