• 83' Смяна в състава на Уелс - излзиа Гарет Бейл, влиза Саймън Чърч

• 76' Смяна в състава на Уелс - излзиа Джо Ледли, влиза Анди Кинг

• 74' Смяна в състава на Уелс - излиза Джо Алън, влиза Дейвид Едуардс

• 70' Смяна в състава на Русия - излиза Фьодор Смолов, влиза Александър Самедов

• 67' ГООООООООЛЛЛ! Трети гол за Уелс и унижение за Русия! Аарън Рамзи пусна тънък пас през защитата на Сборная за Гарет Бейл, който също прехвърли хладнокръвно Акинфеев

• 64' Жълт картон за Павел Мамаев от Русия

• 63' Плах опит на руснаците в атака - Глушаков шутира от дистанция, топката минава над вратата на Хенеси

• 58' Бейл стреля мощно от фаул, но топката профуча покрай вратата. И двата гола на уелсеца досега са от такива положения на дистанция от над 25 метра

• 55' Нов шанс за Бейл в наказателното поле, Акинфеев скаси ъгъла и блокира удара му

• 52' Смяна в състава на Русия - излиза Роман Широков, влиза Алксандър Головин

• 47' Гарет Бейл нахлу отново в наказателното поле на Русия и стреля отляво по диагонала, този път Акинфеев не бе затруднен

• 46' Смяна в състава на Русия - излиза Васили Березуцки, влиза братът му Алексей Березуцки

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме! Уелс тотално надигра Русия до почивката, звездите на британците Гарет Бейл и Аарън Рамзи правят каквото си искат на терена

• 40' Бейл е неудържим! Пореден пробив на уелската звезда завърши с удар, спасен от Акинфеев

• 38' Нов опита на Гарет Бейл да порази руската врата от далеч, Акинфеев улови топката без проблеми

• 33' Мощен далечен удар на Рамзи, лоша намеса на Акинфеев и топката излезе в корнер

• 30' Уникален пропуск за Уелс! Гарет Бейл направи мощен над 30-метров пробив и бе съборен на границата на наказателното поле, но топката попадна в Сам Воукс, който шутира, но Акинфеев изби с крак

• 27' Най-накрая Русия показа зъби! Вратарят Акинфеев прати топката дълбоко в половината на съперника, капитанът на Уелс Ашли Уилямс изчисти лошо и подари топката на Артьом Дзюба, който стреля веднага, но Хенеси изби в корнер

• 20' ГОООООООЛЛЛЛ! Уелс повежда с 2:0 и е с единия крак на осминафиналите! Нова греша в защитата на Русия изведе левия бек на Уелс Нийл Тейлър сам срещу вратаря. Акинфеев спаси първия удар, но при добавката бе прострелян от Тейлър

• 18' Защитникът на Русия Васили Березуцки ще доиграе мача с превързана глава след удара на уелсеца Сам Воукс

• 17' Жълт картон за Сам Воукс от Уелс

• 11' ГООООООЛЛЛ!!! Уелс повежда в резултата! Груба грешка на руснаците в изнасянето на топката, след което Джо Алън пусна брилянтен извеаждащ пас зад защитата за Аарън Рамзи, който красиво прехвърли Акинфеев

• 10' Уелс владее инициавата в началните минути, руснаците са принудени да се защитават в своята половина

• 2' Първа опасност пред вратата на Русия! Гарет Бейл нахлу отдясно в наказателното поле и стреля мощно по диагонала, но Акинфеев изби. След това уелсците опитаха добавка, но страничният рефер вдигна точно флага за засада