Украйна

0:1
Полша

Полша

54' - Якуб Блашчиковски

• 94' Край на мача! Полша печели с 1:0

• 90' Три минути добавено време

• 90' Домакините натискат, но трудно стигат до чисти положения

• 82' Силен шут на Ротан от около 25 метра, но Лукаш Фабиански се справи и изби топката, след което се изправи и я улови

• 80' Федетский центрира остро в наказателно поле, Зозуля скача най-високо и отправи топката към вратата, но кълбото отново минава встрани и излезе в аут

• 75' Опасен изстрел с глава на Аркадиуш Милик, но и тази топка минава встрани

• 73' Виктор Коваленко влиза в игра, на мястото на Зинченко

• 72' Натиск на Украйна! Зинченко се оказва сам на границата на наказателното поле, но ударът му мина високо над вратата

• 71' Още една смяна в полския състав. Влиза Гросицки, на мястото на Бартош Капустка

• 63' Добра атака на Украйна. Зозуля свали топката към Ярмоленко, който я пусна към Коноплянка, но шутът на нападателят мина над гредата

• 60' Жълт картон за Бартош Капустка

• 56' Капустка можеше да удвои аванса на поляците, но излязъл сам срещу вратаря, изпрати топката в аут

• 54' ГОЛ ЗА ПОЛША! Резервата Блашчиковски открива резултата, след страхотен диагонален удар

• 49' Зинченко стреля опасно с глава, но ударът му не бе в очертанията на вратата

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Блашчиковски влиза в игра. Зиелински излиза

• 45' Край на първото полувреме

• 39' Страхотен пропуск за Украйна. Коноплянка центрира опасно по земя в наказателното поле на Полша, а там отбраната на гостите не успя да изчисти в първия момент и само късмета лиши Украйна от попадение

• 38' И Кучер е декориран в жълто, за нарушение срещу Робърт Левандовски

• 30' Коноплянка опитва опасен удар отдалеч, но топката се оплете от външната страна на мрежата

• 25' Първи жълт картон в мача. Получава го Руслан Ротан

• 21' Левандовски получава в наказателното поле, спира топката, финтира защитник на домакините и стреля, но последва рикошет и ъглов удар, при който поляците не успяха да сътворят нищо интересно