• 89' Пет минути добавено време

• 88' Жълт картон за Йозеф Шурал от състава на Чехия

• 81' ПОЛОЖЕНИЕ ЗА ЧЕХИЯ. Мощен удар на Дарида, но отново Волкан показва класа и отразява

• 75' Чехите са в тотален нокдаун, като нямат никаква идея как да достигнат до вратата на турците и да се върнат в играта

• 69' Смяна в състава на Турция. Емре Мор е сменен от Олджай Шахан.

• 65' ГООООООООООООООООООЛ! Чехия - Турция 0:2, голмайстор Озан Туфан. Турците повеждат сериозно в резултата, след като чехите сгрешиха фатално в защита и позволиха на Туфан да розстреля Чех. Останаха леки съмнения за засада при това попадение

• 60' Първа смяна в състава на Турция. На мястото на Шен в игра Йозякуп

• 59' Отлична атака на чехите отдясно, последва пас към Дарида, който стреля от воле от границатана пеналта, но Волкан показва класа и спасява

• 56' Първа смяна за съставо но Чехия. Давид Павелка отстъпва мястото си на Милош Шкода.

• 50' Жълт картон за Хакан Балта от състава на Турция

• 49' Чехите започват атакуващо втората част и се опитват да наложат преса още в половината на турците

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 44' Една минута добавено време за първото полувреме

• 39' Давид Павелка също получава жълт картон

• 38' Страхотна тупалка на Плашил от дъгата на пеналта, но Волкан спасява

• 36' Играта леко загрубя, жълт картон и за Ярослав Плашил от състава на Чехия

• 35' Жълт картон за Кьойбашъ от състава на Турция

• 28' Турция е много близо до втори гол, но ударът на Волкан Шен минава на сантиметри от целта.

• 25' Уникален пропуск на Чехия. Павел Кадержабек бе изведен от Ярослав Плашил сам срещу вратаря на турците, но от малък ъгъл стреля в аут

• 23' Удар от фаул на Селчук Инан, но топката среща стената изградена от играчи на Чехия

• 19' Положение за Турция. Емре Море изведен сам срещу Чех отляво, но стреля силно в аут

• 17' ГРЕДА ЗА ЧЕХИЯ. Томаш Сивок се извисява и с глава изпраща топката в дясната греда на турците. Малшанс за чехите, които през последните минути тотално доминират

• 14' Натиск на чехите, които се хвърлят здраво в атаки и търсят изравняването

• 10' ГООООООООООООООООООЛ! Чехия - Турция 0:1, голмайстор Бурак Йълмъз. Турците сътвориха страховита контра отдясно, при която топката достигна до Йълмъз, който с техничен удар от вратарското поле опъва мрежата на чехите

• 5' Равностойни първоначални минути, действията се развиват основно в средата на терена, без каквито и да било голови положения пред една от двете врати

• 1' Начало на срещата Чехия. Двубой от група "D", където са още отборите на Испания и Хърватия. И двата отбора се нуждаят от задължителна победа. Да си пожелаем качествена игра и много голове