19' - Золтан Гера

3:3
Португалия

Португалия

62' - Кристияно Роналдо

50' - Кристияно Роналдо

42' - Нани

• 90' Край на мача! Кристиано Роналдо с двата си гола остави Португалия в елиминациите на Евро 2016

• 82' Смяна в състава на Унгария - излзиа Гергьо Ловренчич, влиза Золтан Щибер

• 81' Смяна в състава на Португалия - излиза Нани, влиза Данило Перейра

• 70' Смяна във състава на Унгария - излиза Адам Шалай, влиза Кристиян Немет

• 64' ГРЕДА ЗА УНГАРИЯ!! Адам Шалай засече пас отляво, но ударът му среща дясната греда на Патрисио

• 62' ГООООООЛЛЛЛ!!!!! Португалия изравнява за трети път в мача! Чудесно центриране на резервата Куарешма намери Роналдо в наказателното поле, който с глава простреля Кирали

• 61' Смяна в състава на Португалия - излиза Андре Гомеш, влиза Рикардо Куарешма

• 57' Жълт картон за Балаш Джуджак

• 55' ГОООООЛЛЛЛ!!! Унгария повежда отново!! Балаш Джуджак бе оставен да стреля по диагонала, топката отново рикошира и намери далечния ъгъл на Патрисио

• 50' ГООООООЛЛЛ! Португалия изравнява с брилянтно изпълнение на Кристиано Роналдо! Големият №7 засече остро центриране отдясно на Марио и прати топката неспасяемо в далечния ъгъл на Кирали

• 49' Ловренчин е близо до нов гол за Унгария, но стреля покрай вратата

• 47' ГООООООЛЛЛЛ! Унгария отново излиза напред в резултата! Капитанът Балаш Джуджак бележи от фаул от 26 метра! Топката рикошира в стената и излъга Патрисио.

• 46' Смяна в състава на Портигалия - излиза Жоао Моутиньо, влиза Ренато Санчес

• 46' Смяна в състава на Унгария - излиза Золтан Гера, влиза Барнабас Бесе

• 46' Начало на второто полувреме

• 46' Край на първото полувреме, резултатът е 1:1. Португалия отново не убеждава с играта си в атака, докато Унгария играе без напрежение и изглежда доста стабилно на терена

• 45' Далечен удар на Андре Гомаш, право в ръцете на Кирали

• 42' ГОООООООЛЛЛ!!! Португалия изравнява!! Брилянтен пас на Роналдо разсече унгарската защитата и намери Нани в наказателното поле, който с моментален удар опъна мрежата на Кирали

• 41' Опасна контра на Унгария, Пепе избива топката пред Адам Шалай на метри от вратата

• 40' Пепе засече центриране в мрежата, но голът не е зачетен справедливо заради засада

• 34' Кристиано Роналдо става все по-изнервен след поредния си несполучлив удар от фаул

• 34' Жълт картон за Золтан Гера

• 28' Жълт картон за Роланд Юхаш

• 24' Нввероятен пропуск за Унгария! Елек се измъкна сам срещу вратая, но Патрисио изби. При повторенията се видя, че имаше засада при паса към Елек

• 23' Роналдо стреля калпаво от фаул, топката закачи стената и бе уловена спокойно от вратаря Кирали

• 19' ГОООООООЛЛЛ!! Унгария изненадващо повежда в резултата! Золтан Гера отправи мощна тупалка извън наказателното поле и заби топката в левия ъгъл на Патрисио

• 17' Португалците изпълниха вече пет корнера от началото на мача, но без никакъв резултат

• 14' Жълт картон за Рихард Гузмич

• 11' Нани засече с глава остро центриране отляво на Елизеу, но бе натиснат и прати топката високо над вратата

• 6' Първа сериозна ситуация за Португалия. Моутиньо центрира от фаул, но топката е избита от унгарската защита. Последва далечен удар на Жоао Марио, но топката профуча високо над вратата