• 31' Три последователни ъглови удари за Ирландия, но всичко завършва с неточен удар на Дъфи с глава

• 25' Ирландците се изнесоха в половината на Италия, но до този момент не могат да създадат чисто голово положение

• 21' Положение за Ейре. Мърфи стреля опасно с глава, но Сиригу спасява

• 15' Здрава битка на тежкия терен в Лил, като двата отбора сериозно са се "захапали" в средата на терена

• 10' УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ИРЛАНДИЯ.Джеф Хендрик се освободи пред дъгата на наказателното поле и изстреля страховита тупалка, но топката профуча над гредата на италианците

• 5' Спокойно начало на мача, действията се развиват основно в средата на терена, без никакви сериозни голови положения пред една от двете врати

• 1' Начало на срещата Италия - Ирландия. Последен двубой от група "Е", където са още отборите на Белгия и Швеция. Италия вече е на 1/8 финал, докато Ейре се нуждае от задължителна победа. Да си пожелаем качествен футбол и много голове