Уелс

Уелс

75' - Гарет МакОули (а.г.)

1:0
С. Ирландия

С. Ирландия

• 90' Край на мача. Уелс - Северна Ирландия 1:0. Гарет Бейл и компания са на осминафинал

• 90' Жълт картон за Аарън Рамзи

• 89' Четири минути добавено време

• 88' Здрава битка в средата на терена, играчите на Северна Ирландия така и не успяват да изнесат топката дълбоко в половината на Уелс и да притиснат съперника си

• 83' Атакуваща смяна за Кеверна Ирландия. На мястото на Гарет МакОули в игра Джош Мадженис

• 82' Играта временно е спряна, тъй като се оказва медицинска помощ на двама играчи от Уелс, които се сблъскаха рамо в рамо

• 79' Смяна в състава на Северна Ирландия. На мястото на Норууд в игра МакГин

• 77' И след гола играчите на Уелс владеят топката и контролират играта

• 75' АВТОГОЛ на МакОули! Защитникът на Северна Ирландия засича в собствената си врата центрирането на Гарет Бейл отляво!

• 70' Топката е по-често във въздуха, отколкото на терена...

• 69' Смяна и за Северна Ирландия. Уорд напуска, влиза Конър Уошингтън.

• 67' Жълт картон за Стивън Дейвис.

• 63' Нова смяна за Уелс - Джонатан Уилямс заменя Джо Ледли.

• 58' Майкъл МакГовърн е на висота! Стражът спасява опасен удар на Бейл от пряк свободен удар!

• 58' Жълт картон за Нийл Тейлър.

• 55' Логично Воукс сяда на пейката, а на терена влиза Робсън-Кану.

• 53' Сами, Сами... Каква възможност за Воукс! Нападателят е оставен непокрит в наказателното поле, но стреля много разочароващо с глава покрай десния страничен стълб!

• 52' Скуката продължава и в първите минути на втората част. Типичен мач между британски отбори...

• 46' Играта е подновена!

• 45' Край на първата част!

• 44' Жълт картон за Стюърт Далас.

• 37' Скучно първо полувреме, в което липсват интересните положения.

• 32' Продължителна атака за Уелс, която премина през Рамзи и Бейл. Тейлър пробва удар по диагонала, но бранител се намесва.

• 26' Много слаб и неточен удар по земя на Гарет Бейл извън наказателното поле.

• 25' Много неточен удар на Кайл Лафърти с глава, но аутсайдерът на хартия играе като равен с равен срещу Бейл и компания.

• 23' Плътен удар на Джейми Уорд, който накара Хенеси да спасява с върха на пръстите си!

• 19' ОТМЕНЕН гол за УЕЛС! Воукс сваля с глава за Рамзи, който остава сам срещу вратаря и вкарва, но реферът правилно маркира засада!

• 17' Воукс играе с глава след центрирането на Рамзи от фаул, но топката напуска очертанията на терена.

• 12' Бейл се опитва да намери Рамзи, но последният не успява да отиграе с пета в пеналта.

• 10' Първи удар в мача! Отправя го Стюърт Далас, но Хенеси спасява!

• 5' Спокойно начало, в което двата тима се разузнават.

• 1' Начало на мача!

• 0' Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg! Заедно ще проследим втория 1/8-финален мач на Евро 2016, който е изцяло британски. Абсолютните дебютанти на европейски първенства Уелс и Северна Ирландия продължават да пишат своята приказка, а за един от двата отбора тя ще стане още по-невероятна. Да си пожелаем вълнуващ мач с много голове в двете врати!