Франция

Франция

59' - Оливие Жиру

45' - Антоан Гризман

42' - Димитри Пайе

19' - Пол Погба

12' - Оливие Жиру

5:2
Исландия

Исландия

83' - Биркир Бярнасон

56' - Колбейн Сигторсон

• 90' Край на мача.

• 83' ГООЛ! ИСЛАНДИЯ БЕЛЕЖИ! Бярнасон засече с глава много добро центриране в наказателното поле и реализира

• 82' Смяна - Гудьонсен влиза на мястото на Сигторсон

• 71' Смяна във Франция - Мангала заменя Кошчелни

• 64' КАКВО СПАСЯВАНЕ НА ЛОРИС! Той успя да реагира от упор! Игнасон бе на косъм да отбележи от близка дистанция, но не успя

• 60' Смяна във Франция - Жиру е заменен от Жиняк

• 59' ГОООЛ! Жиру бележи отново! 5:1 за Франция! Пайе центрира прекрасно от фаул и нападателят от няколко метра с глава реализира. В ситуацията стражът на Исландия увисна при удара на французина

• 56' ГООЛ! ИСЛАНДИЯ БЕЛЕЖИ! Гилфи центрира към близката греда и Сигторсон успя да засече топката и да реализира

• 56' Темпото на игра през последните минути поспадна, което е логично с оглед на убедителната преднина на Франция

• 49' Пайе стреля от дистанция, но топката минава извън пределите на вратата

• 46' Смяна в Исландия - Арнасон е заменен от Игнасон

• 46' Смяна в Исландия - Бьодварсон излиза, Финбогасон влиза

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на полувремето

• 45' ГОООЛ! ГРИЗМАААААН! Нападателят по изключителен начин прехвърли противниковия страж, след като бе останал сам срещу него, и успя да направи резултата катастрофален за противника

• 42' ГООООЛ! ПАЙЕ БЕЛЕЖИ СЪЩО! Той отправи прекрасен удар по диагонала около дъгата и изпрати топката в далечния ъгъл на противниковата врата

• 41' Лорис успява да се справи с една коварна топка, която тупна точно пред него след остро центриране

• 36' Гризман намери Пайе на добра позиция, но вместо да шутира той предпочете подаване и сбърка

• 30' Постепенно темпото на игра през последните минути поспадна, но пак бе на добро ниво

• 25' ШАНС ЗА ИСЛАНДИЯ! След силно изпълнение на тъч топката бе свалена към непокрития Бьодварсон, който прати топката на метър над напречната греда

• 19' ГООООЛ! И ПОЛ ПОГБА БЕЛЕЖИ! Той засече с глава прекрасно центриране от корнер и прати топката в мрежата

• 12' ГОООООЛ! ЖИРУ ИЗВЕЖДА ФРАНЦИЯ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА! При първата по-сериозна колективна грешка в защитата на гостите нападателят се справи. След прекрасно подаване от дълбочина стрелецът навлезе в наказателното поле и с много премерен удар от малък ъгъл вкара топката между краката на противниковия вратар

• 10' Темпото на игра е много високо! Бярнасон стреля от границата на наказателното поле, но ударът му премина встрани вратата

• 7' СИЛЕН УДАР НА ПАЙЕ ОТ ДИСТАНЦИЯ! Стражът на Исландия обаче успява да улови

• 4' Първи удар в мача! Сигурдсон отправи удар по земя от наказателното поле, но Лорис се справи без проблеми

• 2' Пряк свободен удар за французите, но последва съдийски сигнал за нарушение на Погба в атака

• 1' Начало на мача между двата тима

• 0' Здравейте уважаеми читатели на Gol.bg, ще можем да проследим заедно последната среща от 1/4-финалите на Евро 2016 между Франция и Исландия. Мачът е исторически за островитяните, а домакините логично са абсолютен фаворит. "Петлите" ще са без наказаните Канте и Рами, докато противникът им ще бъде с непроменен състав за пети пореден мач. В исторически план двата тима имат 11 мача помежду си в които Франция има 8 победи и 3 ремита